do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana

Język: PL EN

Zwrot
INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 
Prawo odstąpienia od umowy dotyczy wszystkich towarów z wyjątkiem mundurów i kostiumów szytych na miarę i wykonanych na indywidualne zamówienie
 • Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 • Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, PARTYZANT.PL ul. Nakielska 266, 85-391 Bydgoszcz, sklep@partyzant.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 • Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • W celu ułatwienia i przyśpieszenia procedury zwrotu, prosimy o załączenie do zwracanego towaru paragonu lub faktury (nie obowiązkowe) oraz danych do przelewu. Zwrot bez oryginalnego paragonu jest możliwy, jednak w tej sytuacji jesteśmy zmuszeni prosić o oświadczenie o braku paragonu. Oświadczenie można pobrać tutaj.
 • Zwroty po ustawowym termie 14 dni są przyjmowane, o ile Konsument dołączy do zwrotu otrzymany paragon.

Skutki odstąpienia od umowy

 • W przypadku odstąpienia umowy zwracamy Państwu koszty zakupu towaru oraz koszt wysyłki. nie zwracamy kosztów odesłania towaru do nas. Zwrotu środków dokonujemy nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności dokonujemy na wskazane przez Państwa konto bankowe. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Towar prosimy odesłać na adres: PARTYZANT.PL ul. Nakielska 266 85-391 Bydgoszcz, niezwłocznie, lub nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem oraz z Paczkomatów.
 • Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 • Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl